Co umíme

Reklama

Přemýšlíte, jak by se logo vaší společnosti vyjímalo na reklamních či dárkových předmětech? Ať už jej plánujete natisknout na propisku, hrníček nebo třeba kufr, jsme tu pro vás. Každoročně připravujeme nový katalog s širokou škálou reklamních předmětů. Jako technologii pro potisk využíváme sítotisk, laserový tisk, tampoprint a termotransfer.

Chcete-li dát vaší značce styl, rádi pro vás zajistíme reklamní textil. Vy si vyberete druh oblečení, a co na něm chcete mít, my se postaráme o zbytek. Samozřejmostí je vysoká kvalita použitých materiálů a dlouhotrvající životnost potisku či extrémně trvanlivých výšivek. Oblékněte se do vlastní značky.

Pokud chcete, aby o vašem podnikání věděli skutečně všichni, mohla by vás zajímat interiérová a exteriérová grafika. S velkoplošným tiskem či řezanou grafikou od nás uděláte dojem na každého. Je libo polepit výlohu, stánek na veletrhu nebo firemní vůz? Ozvěte se nám.

Tisk

Tiskové technologie máme díky dlouholetým zkušenostem v malíčku. Tisk vizitek, brožur, katalogů, smluv nebo bloků je naším každodenním chlebem. Rádi pro vás zajistíme malonákladový i velkonákladový digitální či ofsetový tisk. U tisku vždy klademe důraz na kvalitu výstupu. Protože detaily dělají celek.

Jestliže máte zájem o kompletní knihařské zpracování, stačí zavolat. Slovíčka jako laminace, okénkový lom, perforace či výsek patří mezi naše nejoblíbenější.

Design

Chcete atraktivní firemní materiály, ale nevíte si rady s grafickým návrhem? Nechte to na nás. Dokážeme pro vás připravit promyšlené návrhy tiskovin, reklamních předmětů či webů. Ke každému návrhu přistupujeme s takovou péčí jako bychom jej vytvářeli sami pro sebe.

Díky našim komplexním řešením ušetříte čas, peníze i energii, kterou můžete investovat do rozvoje svého podnikání.

+420 776 006 406